DaDa Promotion Chcete se odlišit?
promotion sipka O NÁS sipka NAŠE SLUŽBY sipka POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ sipka HITPARÁDA PROJEKTŮ sipka KONTAKTY sipka KARIÉRA My víme jak!

sipka Představujeme se
m1
sipka Pracovní příležitosti
m1
left

> Pracovní příležitosti
Merchandising školní potřeby – letní brigáda start kolem 7.8.2018
bod

Místo: ČR plošně Alberty a Makra

Náplň: Hledáme brigádníky pro zajištění stavby akčních zón se školními potřebami na prodejnách Albert HM a Makro plošně v České republice.
Popis práce:
Jednorázové uspořádání zboží na prodejní plochu Albert HM a Makro – na přelomu července a srpna (bude upřesněno), délka směny cca 10 hodin, časové nastavení bude upřesněno (může se jednat i o noční směnu)
Následuje pravidelné doplňování zboží 2x až 3x týdně v délce 1 až 3 hodiny do 10.9.2018, čas doplňování volitelný
V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedenou emailovou adresu. Do předmětu zprávy uveďte: „Merchandising –školní potřeby“. Na reakce zaslané bez strukturovaného životopisu nebude brán zřetel.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s tím, že mé CV bude uchováno v zabezpečené databázi firmy pro další využití pro případ nabídky nové práce

Požadujeme: - zkušenosti s doplňováním zboží, inventurami anebo podobnou činností
- vlastní fotoaparát (nebo jiná možnost pořízení fotografií)
- bezproblémový přístup k internetu
- zodpovědnost, pečlivost
- potravinářský zdravotní průkaz

Nabízíme: - 110,-Kč/hod.
- v případě oboustranné spokojenosti možnost rozšíření spolupráce i v dalších projektech

a

DaDa Promotion
Na Výtoni 1259/12
128 00 Praha 2

tel: +420 603 451 324
       +421 905 267 029
email: prace@dadapromotion.com
            brigada@dadapromotion.com